Buty Northwave Katana II wht/yel/blk
Opis
Buty Northwave Katana II
Katana to buty MTB przeznaczone dla pań szukających maximum wydajności za rozsądną cenę. Buty posiadają zapięcie na 3 rzepy zapewniają bezpieczne trzymanie, wentylowana góra zapewnia przewiew podczas upałów, podeszwa z carbonowym wzmocnieniem zapewnia doskonały transfer mocy.
- Podeszwa : Jaws Carbon Reinforced
- Wierzch : Polyurethane upper with airmesh
- Technologia : Airflow system
- Zapięcie : asymetryczne rzepy
- Wkładka : Performance advanced
- Przeznaczenie : MTB
- Bloki : 2 śruby SPD
- Kolor : wht/yel/blk
- Rozmiary 36, 38, 39 1/2
Asymetryczna konstrukcja rzepów to kolejna innowacja w kolekcji. Centralna taśma jest umieszczona tak, aby dopasować się do anatomii stopy. Paski zostały pozbawione wszystkich zbędnych elementów dzięki czemu są cieńsze sby zapewnić maksymalną przyczepność.
Wkładka Performance advanced posiada nowy ergonomiczny kształt dzięki czemu zapewnia optymalny komfort i trzymanie stopy w odpowiedniej pozycji podczas pedałowania.
Jaws Carbon Reinforced Sole to najwyższej klasy podeszwa którą charakteryzuje sztywność i waga nie do pobicia. Podeszwa Jaws składa się z włókna szklanego, insertu z carbonu i podeszwy wykonanej z naturalnej gumy, aby zapewnić maksymalną przyczepność na trudnym terenie lub na mokrym podłożu.