Maska do twarzy Specialized

Dostępność: dostępny
Cena: 9,00 zł 9.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Producent: Specialized
Kod produktu: 64821-99305

Opis

Maska do twarzy Specialized

Dzięki naszym jednorazowym maskom na twarz możesz pomóc kontrolować rozprzestrzenianie się wirusów. Dzięki niezawierającym lateksu elastycznym pętlom na uszy i dostosowywanemu metalowemu mostkowi na nos, jednorazowa maska ​​na twarz Specialized będzie wygodna dla większości dorosłych przez wiele godzin. Dzięki czterem dostępnym stylom z pewnością znajdziesz taki, który będzie pasował do Twojego wyglądu, niezależnie od tego, czy stoisz na najwyższym stopniu podium, czy też zamawiasz latte po porannej przejażdżce.

Ważna informacja!!!

Nie stosować w warunkach klinicznych, gdzie poziom ryzyka zakażenia poprzez narażenie inhalacyjne jest wysoki. Nie nadaje się do wielokrotnego użytku - tylko do jednorazowego użytku. Nie powinien być noszony dłużej niż pięć godzin. Nie jest przeznaczony do użytku przez małe dzieci. Nie zatwierdzony ani zatwierdzony przez FDA. Zatwierdzony przez FDA w ramach EAU do użytku jako kontrola źródła przez ogół społeczeństwa, a także przez HCP w placówkach opieki zdrowotnej, aby zapobiec rozprzestrzenianiu się infekcji lub choroby podczas pandemii COVID-19. Ten produkt jest dopuszczony tylko na czas trwania oświadczenia, że ​​istnieją okoliczności uzasadniające zezwolenie na awaryjne użycie wyrobów medycznych, w tym produktów alternatywnych stosowanych jako wyroby medyczne, podczas wybuchu COVID-19, zgodnie z sekcją 564 (b) (1) Ustawa, 21 USC 360bbb-3 (b) (1), chyba że zezwolenie zostanie wygaśnięte lub odwołane wcześniej. Przechowywać w chłodnym, przewiewnym miejscu.
3-warstwowy filtr z mikrodenierem, który filtruje ponad 95% 0,5 cząsteczek.
Konfigurowalny zintegrowany metalowy mostek nosowy.
Bezlateksowe, elastyczne pętle na uszy.
Jeden rozmiar pasuje do większości dorosłych.
Jednorazowe, niesterylne.
Specialized nie udziela żadnych gwarancji ani nie gwarantuje ​​zapobiegnie infekcjom lub przenoszeniu wirusów lub innych chorób.

Menu Szukaj więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl