Trenażer Elite Direto XR

19239_29779
 • promocja
Dostępność: dostepny
Cena: 3 399,00 zł 3 699,00 zł 3399.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Producent: Elite
Kod produktu: EL0171010

Opis

Trenażer Elite Direto XR

Elite DIRETO XR to najbardziej poszukiwany trenażer w tym sezonie do treningu w pomieszczeniu. Największa ewolucja trenażerów Elite ze zintegrowanym miernikiem mocy.

 Niesamowita symulacja podjazdu DIRETO XR. Ten interaktywny trenażer automatycznie zmienia opór podczas treningu. Dzięki temu ulepszeniu i większemu kołu zamachowemu DIRETO XR jest w stanie symulować niewiarygodne nachylenie nawet do 24% - 10% więcej niż to, co mógł zrobić jego poprzednik Direto. Zyskujemy dodatkowe 6% w porównaniu do Direto X. Będziesz w stanie sprawdzić wszystkie wykresy treningowe jednym rzutem oka. Testy w celu oceny poziomu sprawności, powtórzenia i szybkie sprinty na dużych mocach. Na DIRETO XR masz do dyspozycji każdy rodzaj, jaki chcesz.

W porównaniu do poprzednika Direto X:

 • jeszcze większa dokładność do 1,5 % !
 • większy kąt nachylenia do 24%
 • jeszcze większa moc do 2300 WAT,

Plug & Play,

 • opór magnetyczny z elektronicznym kontrolerem,
 • wyposażony w 11 rzędową kaseta, dzięki czemu montaż urządzenia jest intuicyjny i szybki, całkowity czas konfiguracji wynosi mniej niż 5 minut,
 • bardzo cichy bezpośredni napęd, kompatybilny z rowereami z systemem osi przelotowej,
 • system mocowania quick-release,
 • wbudowany system pomiaru mocy,

Super kompatybilny Elite DIRETO XR zapewnia całkowitą kompatybilność zarówno z rowerami szosowymi, jak i MTB.

Co czyni go jednym z najbardziej kompatybilnych trenażerów na rynku. Trenażer ma nową konstrukcję, która jest idealna do obsługiwania przerzutek z długimi wózkami, które mają większą pojemność na większych 12-biegowych zestawach zębatek. W ten sposób DIRETO XR jest kompatybilny z kasetami Shimano® / SRAM 9/10/11, Campagnolo 9/10/11/12, 12-biegową SRAM NX i 12-biegową Shimano® micro Spline.

 • kompletna interakcja z aplikacją, oprogramowaniem i urządzeniami z protokołem ANT+ Trainers (FE-C),
 • całkowita kompatybilność z aplikacją oprogramowaniem i urządzeniami z protokołem rowerowym indoor Bluetooth Smart Fitness Machine,
 • przesył danych danych dotyczących prędkości/kadencji/mocy do kompatybilnych aplikacji i do urządzenia przez protokoły ANT+ i Bluetooth Smart,
 • wbudowany czujnik kadencji,
 • urządzenie wymaga podłączenia do zasilacza.

Całkowita interaktywność DIRETO XR należy do nowej generacji interaktywnych trenażerów do użytku w pomieszczeniu. ANT + ™ FE-C i Bluetooth które są kompatybilne z dowolnym rodzajem aplikacji, oprogramowania, komputera i urządzenia (smartfony i tablety) obsługujących iOS, Android, OSX i Windows. Ustaw swój trening lub program treningowy kilkoma kliknięciami i od razu zacznij pedałować. DIRETO XR automatycznie dostosuje opór i zarządza sesją treningową. DIRETO XR można zarządzać za pomocą oprogramowania i aplikacji My E-Training (w tym 12-miesięczna bezpłatna subskrypcja) lub innych usług rowerowych, takich jak: Zwift, TrainerRoad, The Sufferfest, Bkool, Kinomap i wiele innych.

Interaktywny trenażer typu Direct Drive to idealne rozwiązanie dla wszystkich ambitnych zawodników trenujących cały rok. Jeżeli korzystasz z planów treningowych i chcesz trenować w oparciu o moc, tętno czy kadencje to Direto XR jest produktem dla Ciebie, a aplikacje typu Zwift czy My-E Training wprowadzą Cie w zupełnie nowy wymiar jazdy na trenażerze.

Uwaga!!!

Zalecania odnośnie połączenia ANT+/Bluetooth w trenażerach ELITENa jakość połączenia ANT+ oraz Bluetooth LE może wpływać wieleczynników, poniżej opisujemy kilka z nich:

 • Odległość pomiędzy nadajnikiem i odbiornikiem.Zasięg ANT+ uzależniony jest od mocysygnału. Należy przybliżyć oba urządzenia możliwie najbliżej.Większość urządzeń ANT+ działa w efektywnym zasięgu do 2m.
 • Inne urządzenia bezprzewodowe w pomieszczeniuInterferencje spowodowane działaniem innych urządzeń mogą prowadzić do problemów z łącznością. Zaleca się zminimalizowanie innych urządzeń bezprzewodowych, które nadają sygnały WiFi, Bluetooth lub ANT+ w pomieszczeniu.
 • ANT+ USB dongleW przypadku wykorzystania anteny ANT+ USB dongle do komputera stacjonarnego zaleca się sprawdzenie jego poprawnego funkcjonowania w ustawieniach urządzeń Windows. W niektórych przypadkach może być konieczna aktualizacja sterownika lub wpięcie go do innego portu USB.
 • Urządzenie obsługujące aplikacjęMoc nadajnika/odbiornika ANT+/Bluetooth w smartfonie/tablecie/PC może mieć wpływ na jakość połączenia oraz dokładność danych odbieranych z trenażera. W przypadku problemów prosimy o próbę połączenia z innym urządzeniem i/lub maksymalne przybliżenie do trenażera.

 

Menu Szukaj więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl